O nas

Firma działa od 1998 roku i jest bezpośrednim importerem używanego poleasingowego sprzętu komputerowego. Posiadamy silną pozycję rynkową w imporcie i sprzedaży poleasingowych urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC, laptopy, monitory, drukarki, aparaty cyfrowe. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną, zaopatrujemy między innymi: sklepy komputerowe, szkoły, szpitale, firmy szkoleniowe, prywatne przedsiębiorstwa z przeróżnych branż jak i tysiące klientów indywidualnych.

 

taniekomputery.pl - Bełchatów

Posiadamy w ciągłej sprzedaży hurtowe ilości poleasingowego sprzętu komputerowego, w szczególności laptopów i komputerów PC. Tanie używane komputery i laptopy poleasingowe zyskały sobie wśród klientów bardzo dobrą opinię. Są to komputery najlepszych światowych firm, przewyższają osiągami zwykłe składaki a przy tym są ciche, wytrzymałe, niezawodne i wydajne.

 

Specjalizując się w obsłudze firm jak i klientów indywidualnych pod kątem informatycznym każdego klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy rozwiązania najlepsze dla jego potrzeb. Taki sposób działania jest gwarancją zadowolenia naszych klientów oraz niskiej ceny usług. Firma specjalizuje się w sprzedaży zestawów oraz urządzeń komputerowych. Naszą mocną stroną jest również realizacja rozwiązań sieciowych pod względem sprzętowym jak i oprogramowania. Od lat dostarczamy komputery, naszym celem jest spełnienie oczekiwań Klienta i jego pełne zadowolenie. Zarówno laptopy nowe jak i używane notebooki poleasingowe przechodzą serię testów, byś mógł cieszyć się niezawodnością zakupionego sprzętu. Dopełnieniem jakości jest zawsze konkurencyjna cena. Przekonaj się, że komputer można kupić tanio i dobrze!

Kliknij i sprawdź ceny – zawsze aktualna oferta w naszym sklepie taniekomputery.pl