Zaopatrzenie szkół

Od lat zaopatrujemy szkoły w sprzęt komputerowy ze stawką 0% VAT.

Zapraszamy do współpracy szkoły, które jeszcze nie miały okazji przekonać się o wysokiej jakości sprzętu poleasingowego. Bardzo istotną informacją, o której wciąż nie wszyscy wiedzą jest fakt, że szkoły posiadają możliwość zakupu zarówno nowego jak i używanego sprzętu komputerowego taniej o 23% VAT.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze placówek oświatowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszego sprzętu. Korzystając z naszej oferty skorzystało wiele szkół, wyposażając setki pracowni komputerowych w całej Polsce. Posiadamy referencje z realizacji pracowni komputerowych na terenie całego kraju, dla zainteresowanych chętnie udostępnimy szczegóły.  Sklep TANIEKOMPUTERY.PL to pewny partner, o ugruntowanej pozycji na rynku. Ponad 20 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów dają Państwu pewność, że sprzęt komputerowy zamówiony w naszej firmie spełni Państwa oczekiwania, podobnie jak w przypadku tysięcy innych klientów.

485004

 

Ogólne zasady zakupu komputerów ze stawką 0% VAT.

Na podstawie „Ustawy o podatku od towarów i usług” z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26) stawkę podatku w wysokości 0% stosuje się do dostaw sprzętu komputerowego:
– dla placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze),
– dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.
 Opodatkowaniu stawką podatku w wysokości 0% podlegają następujące towary:
– jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych, drukarki, skanery,
– urządzenia komputerowe do pism Braille’a
– urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy).

Aby skorzystać ze zwolnienia z podatku VAT należy wypełnić zamieszczone poniżej zamówienie:

POBIERZ: formularz .pdf  

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości